Jdi na obsah Jdi na menu
 


Onanism story with brutal dot I

5. 12. 2007

Clint žil se svojí matkou v malém vesnickém domečku.Jeho otec Richard měl před dvěma lety ošklivou nehodu.Když jednou šel po chodníku, tak ho parta opilých nácků skopala do mrtě.Od té doby je mrzák a leží v nemocnici....Náš příběh začíná ve chvíli kdy si Clint podřezává žíly kvůli dívce Elis, která ho odmýtla...

Clint:Táák!A je to!Sice kapesní nůž ale i tak účinný!

Clint byl ve vaně a z jeho ruky tekla krev.V tu ránu do koupelny vešla Justin (jeho matka) a zděsila se..

Justin:Můj bože!..co to vyvádíš?

Clint:Mami,nech mě...život nemá cenu...(se slzami v očích)...všechno je to pokurvené!

Justin:Ty blázne!Nech toho a vylez z té vany..dej si na to obvaz nebo něco...

Clint:Radši vypadni!Nechci abys mě viděla umírat!

Justin:ÁÁÁÁ!Já už prostě nemůžu!

Justin rychle vytáhla Clinta z vany a i přes jeho odpor mu ránu omotala obvazem.

Clint:Proč?

Justin:Jsi přece tak mladý...proč to děláš?

Clint:Měla si mě nechat zhebnout!

Justin:Takhle už nikdy nemluv...rozumíš mi!

Clint:Kurva!

Justin:?

Clint:Ale jo..

Justin:Neslyším tě!

Clint:No jo!..rozumím!

Justin:Ták...teď si vem teplý župan a běž si lehnout..já se pak na tebe půjdu podívat!

Lerestoon Cage 23:00

Steven:O můj bože!

Devona(jakási šlapka):Ty můj tygře!

Steven:Už budu!

Devona:Vystříkej mi to do huby!

Steven:Á..á..á..Á...už jenom kousíček....ááááááááááá!!!Je to tam!Tady máš!Výměšní mlýčko!

Devona:OU!

0:00

Steven:Bylo to skvělý!

Devona:No..šlo to...měla jsem už lepší!

Steven:Počkej..co tím chceš říct...jako,že já nejsem kanec?!

Devona:Přeber si to jak chceš..já už musím jít...tak....Pa!

Steven:Tak ahoj...!

Zpátky u Clinta

....Clint se dívá na televizi..přepíná programy..až narazí na nějakou life show....nikdy se na to sice nedíval ale náhle když uslyší slovo masturbace tak zpozorní a dívá se na kanál..a je tam řečeno...Dnes si něco málo řekneme o masturbaci. Masturbace je dnes úplně běžnou součásti života a ve většině případů se nad ní nepohoršuje. Prostě v nouzi poznáš přítele, v našem případě nejčastěji ruce.

Název onanie pochází od biblické postavy Omany. On Onan si vzal za ženy vdovu po svém bratru, ale neoplodnil ji a vypouštěl semeno na zem. Bůh se na něj naštval a zabil ho, že neplní jeho vůli. V minulosti se na onanii pohlíželo, jako na něco obzvlášť nechutného. Bohužel i dneska se onanie na některých místech trestá. V některých místech Indonésie si i za onanii sekají ruce. Ve středověku se nazývala i spojením "obcování s ďáblem". Tehdy byl i za samohanu trest smrti. Celkem běžně se vydávali knihy o následcích onanie.

Ale proč vlastně onanujeme? Někdy bůhví kdy říkali, že je to proto, že osoba měla nedostatek pohybu, těsné oblečení, teplou postel, plný žaludek a dráždivé koření.

Masturbace je vrozená jak lidem, tak i zvířatům. Bylo pozorováno, že lidoopi si pohrávají se svým penisem a někteří savci se dráždí jazykem . . .

Přestože většina lidí považuje masturbaci za přirozený projev lidské sexuality, pro deset procent žen s sedm procent mužů je stále ještě synonymem škodlivého návyku. V každém případě je onanování soukromou záležitostí. Může se odehrávat na různých místech - v koupelně, v ložnici, na toaletě, v kanceláři, v autě, chodí se kvůli ní do pornokina. Hlavní zásada však zní: Masturbujte na takových místech, kde vás nikdo nemůže vyrušit.

Masturbaci se oddává asi 85% lidí na světě. Celkem dost, že? Tipnete si co jí předčilo. . . Masturbaci můžeme dělit na několik druhů:

a) Muž masturbuje sám a věnuje se jenom sám sobě. Rytmickými pochybami rukou.

b) Žena masturbuje sama. Bud si dráždí klitoris, nebo si do pochvy zasouvá předměty či ruce. c) Masturbuje se mezi dvěma různými pohlavími či mezi dvěma stejnými. Samozřejmě i více než dvěma. . .

Clint:Ty pičo!

..poslouchá dál...

Jak masturbovat?
Mnoho mužů přijde na masturbaci náhodou, když si např. třou nebo umývají svůj penis, a ono je to tak příjemné, že nepřestanou až dokud nedosáhnou orgasmu, ze kterého můžou být poprvé i trochu překvapeni.

V masturbaci existuje mnoho technik, některé z nich jsou rychlé, jiné zase trvají déle. Například budete cítit silnou potřebu masturbovat, ale právě v daném momentě to nebude vhodné. V tomto případě můžete chtít ejakulovat co nejrychleji to půjde, například v koupelně. Je to samozřejmě v pořádku, ale měli byste vědět, že masturbace stejně jako sex potřebuje svůj čas a pohodu. Pokud máte vlastní pokoj, tak můžete každou noc a možná i každé ráno zažívat skvělé masturbace končící ještě lepšími orgasmy. Pokud se o pokoj s někým dělíte, tak můžete masturbovat na záchodě nebo ve sprše. Nebo také můžete čekat, až váš spolubydlící usne a potom se dát do "práce". Pokud se však náhle probudí, buďte připravený mu odpovědět na pár otázek.

Někteří muži masturbují tak, že leží na břichu a třou svůj penis o postel. Běžnější technika je, že ležíte na zádech a rukou nebo oběma třete svůj úd. Když v této poloze dosáhnete orgasmu, semeno pravděpodobně vystříkne na vaši hruď nebo břicho, takže není od věci, mít po ruce nějaký kapesník nebo něco podobného, abyste mohl poté svůj ejakulát utřít.

Každá masturbace začíná samozřejmě erekcí. Erekce se dostaví v okamžiku, když se váš penis naplní krví, čímž se stává větším a pevnějším. Ztopořený penis není v pravém úhlu k tělu, ale celý penis tvoří takzvaný bumerang, ze kterého lze však vidět pouze dvě třetiny. Penis se okolo svého kořene ohýbá asi v 30 stupňovém úhlu. Samozřejmě se mohou vyskytnout různé variace nebo i odchylky, také se může vyskytnout penis nakloněný doprava nebo doleva, co však vůbec není vada. Dostat erekci je velmi lehké, teda pokud jste zdravotně fit. Přichází sama (mnohokrát ve velmi nevhodném čase), a většinou stačí když si na něco pro vás vzrušujícího pomyslíte. Problém s erekcí může být v pokročilejším věku, ale také například nemůžete očekávat, že dostanete erekci hned po ukončení předchozí ejakulace, kdy je váš penis ochablý. Dejte si alespoň 10 minut na oddech. Avšak je možné, že tak dlouho pauzu nepotřebujete, každý jsme jiný.

Pěst
Toto je bezesporu nejběžnější technika jaká se používá při masturbaci. Jednoduše sevřete penis svými prsty při kořeni jako tenisovou raketu a pohybujete tímto sevřením směrem nahoru a dolů. Poskytne vám to maximální kontakt mezi penisem a rukou, a větší kontakt znamená větší rozkoš. Tato technika je zvlášť dobrá, pokud máte velký penis. Pokud váš penis není o moc delší než je vaše dlaň širší tak nebudete schopen pohybovat sevřením "nahoru a dolů". V tom případě byste měl zkusit radši jiné uchopení.

Kroužek
Palec a ukazováček jsou spojeny v kroužek, který pevně obepíná penis. Tato technika není tak intenzivní, zato působí na penis v celé délce. V tomto případě vůbec nezáleží na délce penisu.

Pět prstů
Během této techniky vaši ruku směřujte stejným směrem jako penis, přičemž ho držíte čtyřmi prsty na vrchu kořene a prstem zase dole. Takovéto uchopení umožní lepší kontrolu a také si budete moci vychutnat pohyb vaší ruky po celé délce penisu, i když není zrovna velký.

Tři prsty
Tato technika je vhodná pokud máte malý penis. Jednoduše uchopte penis jako by jste držel pero. Takovéto uchopení umožňuje ještě lepší kontrolu a dává vám maximální délku pohybu ruky po penisu, od kořene až po žalud. Avšak kontakt ruky a penisu je v tomto případě menší.

BackHand
Lze říci, že je to obrácená verze techniky "Pěst". Na první pohled je to možná trochu směšné, ale je to skutečně dobré a hlavně účinné. V tomto případě radši uchopte penis z levé strany, pokud jste pravák. Abyste toho dosáhnul otočte zápěstím tak, že palec směřuje dolu, možná že při tom budete muset penis naklonit mírně na stranu. Ze začátku budete tuto techniku možná pociťovat jako nepříjemnou, ale je to skvělé uchopení pokud chcete vyzkoušt něco jiného.

Prosebníček
Nechejte svou předkožku nasazenou na žaludu ztopořeného penisu, nestahujte ji. Dejte si penis mezi dlaně, jako když prosíte a tak s nimi pohybujte, jako kdyby jste prosil. Je to technika, vhodná zvláště pro muže či chlapce s delší, nebo zúženou předkožkou.

Před koupelí
Když čekáte v koupelně, než se napustí vana, svlékněte se, namažte si penis lubrikantem. Postavte se jednou nohou do vany a druhou ponech venku, předkloňte se a položte penis na okraj vany. Pohybujte se dopředu a dozadu po kraji vany. Opřete-li se o své ruce, můžete vidět zepředu svůj penis ejakulovat. Než se tak stane, bude vana napuštěná.

Ať už se rozhodnete vyzkoušet jakoukoliv techniku nezapomeňte na to, že každá technika anebo její opis je pouze začátkem, zbytek už je na vás. Je to jen návod jak začít, dál si musíte už sám najít, který způsob je pro vás nejlepší. Fantazii se samozřejmě meze nekladou.

 

Clint:Tak to je super!...zkusím prosebníček....kurva..kdybych aspoň neměl ten zkurvený obvaz!..no nic zkusím to!

 

....bohužel mu plány opět zkazí jeho matka....zrázu otevře dveře pokoje a uvidí jak má Clint penis mezi dlaňmi...její reakce je však zajímavá...

 

Justin:No...tak si vem aspoň kapesník!

Clint:?

 

 

                                            To be continued

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář